Губка-блиск для взуття Coccine SELF-SHINING SPONGE Midi Безбарвна

влевовправо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 55/03/01
108 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (96) 838-37-86
Київстар
- +380 (50) 648-47-25Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Безбарвна губка-блиск із силіконом для взуття з гладкої шкіри. Ідеально підходить для нового взуття, яке ще не вимагає інтенсивного чищення та догляду. Також є незамінним помічником для швидкого відновлення блиску, очищення від пилу та незначних забруднень. Спосіб застосування: злегка притиснувши нанести блиск на поверхню взуття. Не використовувати часто для запобігання сухості шкіри взуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coccine |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал взуття | Гладка шкіра |
| Матеріал ворсу/робочої поверхні | Поролон |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення щітки/губки | Для чищення |
| Тип | Губка для взуття |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴


